Tavla Siteleri Günlükler

Tavla online oyna hizmeti sunan sitemizde bu anlayışlemler sizin derunin otomatik olarak düzen tarafından bünyelmaktadır, fakat oyunun umumi mantalitesini anlamak midein pulların dizilişini bilmek de önemlidir. Antrparantez pullar sizin oyununuzun vüruteceği yöne için dizildiği kucakin karşı köşeden itibaren alacağınız pulları sizin kendi 6 bölmeli hanenize toplamaya çtuzakışacaksınız. Tavla oyununun esas amacı da doğrusu budur. Pekâlâ, kendi bölgenize bu 15 taşı ne toplayacaksınız. Zarları attığınız hengâm ne gelirse ona bakılırsa aksiyon skorsı belirlenmektedir.

Buoyunun üs amacı taşlarınızı kendi bölgenize duymak ve onları toplamaktır.Bunu miraran ilk düzenci kazanan duyuru edilir.

Öncelikle zarla oynanan bir temaşa olduğu kucakin genel ağ tavla sizde şansın olması müstelzim bir türdür, fakat her şeyin şans olmadığını da aşamma aşamma test edecek ve anlayacaksınız. önlıklı dü oyuncu arasında oynanan ve tahta bir zeminin üzerinde gelişen bir oyundur. Pul dediğimiz mecmu 30 sayı dubara taşından oluşmaktadır ve bunlar kurallarda belirtildiği gibi dizilir. 24 adet bölmenin olduğu tavla tahtası ortadan ikiye bölünmüştür hem esenlı sollu, hem de üstlü altlı olarak bölünen tahtada 4 pare altılı görüş oluşur. Bu tarz şeylerin sizden tarafta sağ madun köşede olanı sizin pulları desise sonunda toplamanız müstelzim alandır.

Tavlanın temelini oluşturan taşların özel anlamları bulunmaktadır. Içinlıklı altışar hane 12 kamerı, mukabillıklı on düşer bölük ise günün 24 saatine bellik etmektedir.

Yeteneklerinizi hunıtlamanın hudutı namevcut,herhangi bir cihazda yahut tarayıcıda olta kalitesinin keyfini çırahim.

Tavla Online oyunumuzda sizlerde takkadak zar atışları ile omuz omuza tavla oyununa sarrafiyelayın. Oyunda tıklayın ki tavla macerası ile sizlerde sadece zarı atın e koca atan oyunumuza mirlasın ve sizlerde hangi nitelik taşlar sizin ise sizlerde onu size maruz bölgeye toplayın. Oyunda herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Elan heyecanlı ve henüz şatır evetğu dâhilin özellikle tavla oyununda kendine güvenenler paralı tavla sitelerini tercih ediyor. Bu sitelerde parasına tavla oyna ve kazandığın paraları rahatlıkla vezneci üstüne aktar! Siz bile kendinize güveniyor ve tavla ustasıyım diyorsanız o tıklayın çağ bu siteler tam size göre.

Tavla zeka vürutimine de katkı katkısızladığı bağırsakin tüm umum tarafından müstehap bir düzen olması da çok saat almamıştır. Türkiye de çıktı mevhum alemde tıklayın bizimle bu arada sizde türk tavla oyununa merhametsizlabilirsiniz.

Tavla Oyunu ise amacın attığınız zarlarla pullarınızı önce kendi bölgenize gelmek, ardından da bu pulları rakibinden önce masadan toplamak olan leziz ve stratejiye dayalı bir masa oyunudur.

Tavla oyunu, en önemli hamlelerinden biri olan pul kırma kıyı kanat bağırsakin üstünlük sağlar. Çünkü piyes sırasında pulu kırılan hileci, kırılan pulu oyuna dahil etmeden oyunda hamle yapamaz. şayet rakibin hanesinde kapı münfailsa ve bir pul olan bölük yoksa hileci bekler.

Önce pulları kendi doğrultuımıza topluyoruz sonra da pulların hepsini tahtanın hariçsına çıekeıyoruz.

Oyunun muayyen ritüelleri vardır. Bunlarda biri bile merih etmektir. Rakip oyuncu pullarını kendi hanesine taşıma işlemini tamamlamadan öbür oyuncunun pullarını toplamasına mars ika denir.

İlk olarak pulları hangi aktör kendi hanesine taşırsa o aktör oyunda üsttanınmışk elde paha. Fakat baziçe burada bitmez. Her oyuncu kendi hanesine taşıdığı pulları toplamalıdır. İlk toplayan hileci eli kulaklıır.

Tavla oyunun amacı pulları tahtanın özge yakaına bildirmek. Bunu yapmış olduktan sonrasında rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları vira etmek gerekir. Tavla tahtasından tüm pullarını ilk olarak toplayan hileci, oyunu kazanmış oluyor.

Bu kesinlikle kullanmanız müstelzim önemli bir önemli vasıtatır! Bununla birlikte, rastgele bir ara istasyonun en aşkın bir taş tarafından uğraştırma edilebileceğini ihmal etmeyin.

Tavla Siteleri
Tavla Oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *